Kalenteri
Tammikuu 2021
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
53
 
 
 
 
1
2
Peli:Amis tn2
9.00-10.45
LAUTP LAUTP P12-LAUTP T13
Kokoonpano: Heikki, Neo, Daniel, Aaron, LeeviK, Niilo, Aarne, LeeviH, Jalmar
Peli:Amis tn
11.30-13.30
LAUTP LAUTP P13-LAUTP P14/P13 Sininen
P13: Joel, Aku, Erkki, MikkoR, Miro, Angelo, Emil, Juho, Niklas, Konsta,
3
Peli:Amis tn
10.30-12.30
LAUTP LAUTP P13-LAUTP P14
Kokoonpano: Joel, Aku, Erkki, MikkoR, Miro, Angelo, Emil, Juho, Niklas, Konst
1
4
Harjoitukset:Amis tn1
16.30-17.45
Harkat
Ryhmä 1 (tn1a) ja Ryhmä 2 (tn1b)
5
6
Peli:Amis tn
10.50-12.30
LAUTP LAUTP P13-LAUTP P14/P13 Sininen
P13: Joel, Aku, Erkki, MikkoR, Miro, Angelo, Emil, Juho, Niklas, Konsta, Rasm
Harjoitukset:Amis tn2
12.45-14.00
Harkat
Kaikki ne jotka ei pelaa harkkapelissä aiemmin
7
8
9
Tapahtuma:9.00 Joukkueen sisäinen Futsal-turnaus
Pelataan joukkueen sisäinen futsal turnaus lauritsalassa.Pelaajat jaet
10
Harjoitukset:Visma areena
18.20-19.25
Harkat
Ryhmä 1
2
11
Harjoitukset:Amis tn1
16.30-17.45
Harkat
Ryhmä 1 (tn1a), Ryhmä 2 (tn1b), Ryhmä 3 (tn1c)
12
13
Harjoitukset:Lauritsalan koulun peilisali
18.25-19.30
Harkat
Perutun harkkapelin kokoonpanossa olleet eli: Joel, MikkoR, Miro, Aku, E
14
15
Harjoitukset:Lauritsalan koulu
19.30-20.45
Harkat
Kaikki 3 ryhmää, ryhmät jakaantuvat kolmeen eri tilaan harjoittelemaan.
16
17
Peli:Amis tn
10.45-12.30
LAUTP LAUTP P13-FC LaPa T16
Kokoonpano: Heikki, Roope, Otto, Elias, Andrei, Olli, Jaakko, Topias, Joona,
Peli:Tanhuvaaran jalkapallohalli
13.30-15.00
LAUTP LAUTP P13-STPS P14
Kokoonpano: Nuutti, MikkoR, Aku, Erkki, Konsta, Angelo, Juho, Emil, Rasmus, N
Harjoitukset:Visma areena
18.20-19.25
Harkat
Ryhmä 3
3
18
Harjoitukset:Amis tn1
16.30-17.45
Harkat
Ryhmä 1 (tn1a), Ryhmä 2 (tn1b), Ryhmä 3 (tn1c)
19
20
Peli:Lauritsalan koulun sali
17.30-18.30
LAUTP LAUTP P12-LAUTP T13
Kokoonpano: Aatu, LeeviH, LeeviK, Daniel, Eetu, Heikki, Niilo, Aarne, MikkoP,
Peli:Amis tn
18.50-20.30
LAUTP P14-LAUTP LAUTP P13
Kokoonpano: Joel, MikkoR, Miro, Aku, Erkki, Konsta, Angelo, Juho, Emil, Rasmu
Harjoitukset:Lauritsalan koulun sali
16.30-17.30
Maalivahti harkat
21
22
Harjoitukset:Amis tn1
17.10-18.15
Harkat
Ryhmä 1 (tn1a), Ryhmä 2 (tn1b), Ryhmä 3 (tn1c)
23
24
Harjoitukset:Visma areena
18.20-19.25
Harkat
Ryhmä 2
4
25
26
27
28
29
30
31

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/jopox/calendar/ical.php?cal=P13P12_7942
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita